raven59

Gabriel Maciejewski (Coryllus) in crudo IV - Doktryna

Wczoraj była drobna rozgrzewka ("Dewastacja emocjonalna"), dzisiaj obiecany materiał zatytułowany "Doktryna". Nie będę się rozpisywał ponieważ nie na moje słowa czekacie lecz na słowa Gabriela, tak więc jedziemy:

"Doktryna"

na wszelki wypadek link: https://www.youtube.com/watch?v=LOsCWGOWer4

Dla przypomnienia - dla tych co tu pierwszy raz:

Nagranie wykonane 28 lipca 2017 r. podczas pierwszego dnia Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego w Gdyni (Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego, 28-30 lipca 2017 r.). Fragment dłuższej wypowiedzi. Nagranie surowe, bez ulepszeń, w tle klienci,i takie tam....

Materiał filmowy podzielony na części, trochę w celu wypełnieniu braku "słowa pisanego" na blogu Gabriela.

tagi: doktryna  szkolanawigatorow.pl  gabriel maciejewski  coryllus.pl  basnjakniedzwiedz.pl  nadmorski plener wydawniczy gdynia 2017 r.  coryllus klinika języka

raven59
4 sierpnia 2017 02:27

Komentarze:

raven59 @raven59
4 sierpnia 2017 02:28

Na razie tak musi być.

tadman @raven59 4 sierpnia 2017 02:28
4 sierpnia 2017 06:05

Niektórym Gospodarza dzieciom zrobiono wielką krzywdę, bo  nie były gotowe do uważnego badania otaczającej rzeczywistości. Ten filmik dobitnie pokazuje to o czym pisała JOLANTA1, czyli metodę coryllusa.